Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zemřel Jarda Lněnička

Vážení přátelé, musíme Vám oznámit smutnou zprávu. Dne 5.3.2021 naše řady navždy opustil náš kamarád, dlouholetý člen a řadu let i jednatel našeho spolku Jaroslav Lněnička, který náhle podlehl současné zákeřné nemoci. Bohužel to nezvládla ani jeho manželka paní Lněničková, která včera zemřela také. Budou nám scházet, věřím že si je udržíme natrvalo ve svých vzpomínkách. Rozloučit se s Jarou můžeme ve čtvrtek, dne 18. března 2021 v 10.00 hodin v kapli na Ústředním hřbitově v Jihlavě. Po církevním obřadu bude uložen do rodinného hrobu na místním hřbitově. Kdo nebude moci z jakéhokoliv důvodu na pohřeb přijít, ať v tuto dobu věnuje Jardovi alespoň tichovou vzpomínku. Za náš Klub položíme Jardovi na hrob kytici květů.

Za výbor klubu Ivan Kubát a Václav Navrátil.

 

p.s. Prosíme nepodceňujte toto zákeřné a vražedné onemocnění a chraňte se jak jen můžete!!!
 
 
 

Náhledy fotografií ze složky Od našeho klubu kytice pro Jardu na rozloučenou

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 FotoalbumArchiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>